28. 3. 2019

U14- hodnocení trenéra -turnaj Litomyšl

BK Skuteč

Sobotní utkání:

Basket Litomyšl - BK Skuteč 37:23 (10:6, 15:13, 27:16 )

Střelci zápasu : Hřebík Tomáš 11 bodů, Baloun Michal 6 bodů, Friš Martin 5 bodů, Celarová Adéla 1 bod

Sokol Nová Paka - BK Skuteč 30:38 ( 8:11, 4:20, 20:28 )

Střelci utkání : Hřebík Tomáš 14 bodů, Baloun Michal 13 bodů, Friš Martin 6 bodů, Votava Adam 5 bodů

Neděle zápas : BK Skuteč -BSK Continental TJ Jičín 58:25 ( 16:7, 33:11, 49:15 )

Střelci utkání : Hřebík Tomáš 25 bodů, Baloun Michal 16 bodů, Friš Martin 5, Turoňová Paty 4 body, Baloun Aleš 4 body, Turoň Petr 2 body, Bouška Jarda 2 body

Hodnocení víkendu :

Hodnocení víkendu :

V sobotu jsme si odjížděli v pohodě do Litomyšle s hlavním cílem si to užít - což se na 100% nakonec povedlo. Škoda jen, že první zápas jsme hráli s domácím týmem z Litomyšle - ačkoliv favorit tohoto turnaje - v tomto zápase jsme se bohužel naším nekoncentrovaným výkonem porazili úplně sami. Jen do poločasu jsem si vedl osobní statistiku - 6 x šoupák- nic , nevynucené chyby - kroky + přešlapy atd. 8x . Přesto jsme byli schopni se soupeřem držet krok, a to při zachování plné rotace hráčů, což považuji za velký úspěch o kterém se nám na začátku sezony ani nezdálo. Ano, nakonec jsme tento zápas prohráli, ale odcházeli jsme se vztyčenou hlavou - čekal nás další soupeř, kterého jsme již v základní soutěži sice porazili.....ale znáte to všichni -Nová Paka je Nová Paka. Tento zápas hodnotím jako největší přínos pro náš tým - plná rotace hráčů - spocený Pét'a T., Aleš, Paty, Aneta, Jarda - při maximálním nasazení a bojovností všech hráčů - to byl super pohled !! Všichni byli schopni držet se soupeřem krok a v momentě, kdy základní pětka mimo Adély seděla na lavičce, tak přesto všichni dali do hry srdíčko a nedali soupeři šanci se dostat zpět do utkání a odevzdali maximum. Při pohledu kdy naše budoucí naděje Péťi Turoně a Aleše Balouna, kdy  na rozehrávce dirigovali hru a nepodléhali tlaku soupeře byl pro nás trenéry super pocit a příslib do budoucna. Novou  Paku jsme tedy opět zdolali, ale tentokrát pod mnohem menším tlakem a to i díky dobré hře hráčů z lavičky.  Po prvním dnu jsme byli všichni spokojeni a už se těsili na soupeře z Jičína. Rád bych jen připomenul, že s tímto soupeřem jsme odehráli své první domácí zápasy a oba dva jsme rupli - první o 2 body a druhý o 23 bodů ! Tento zápas jsme odehráli absolutně v pohodě, kdy hodnotím náš výkon ve třetí čtvrtině jako jeden z nejlepších vůbec. Tentokrát jsme stejného soupeře z Jičína přejeli o parník -  rozdíl 33 bodů !! , že bychom přece jen odvedli trošku té basketbalové práce v té naší Skutči ? Nakonec jsme tedy turnaj zakončili na druhé pozici a jelo se nám domu opět z vesela. Rád bych tímto pochválil všechni hráče za vzornou reprezentaci našeho oddílu - všichni jste byli skvělí a navíc gratulka naší Paty k narozkám, které oslavila 4 body a velice dobrým a bojovným výkonem.

Trenérský tým.