7. 4. 2019

Muži- hodnocení zápasů Jaroměř + Náchod

BK Skuteč

BK Skuteč -TJ Sokol Jaroměř- Josefov 87:96 ( 23:24,42:58,60:74)

Střelci utkání : Michal Petr 29 bodů, Michal Zavřel 24 bodů, Hřebík Víťa 16 bodů, Votava Martin 13 bodů, Voral Tomáš 3 body, Poslušný Tomáš 2 body

BK Skuteč - TJ Náchod 66:84 (18:15, 26:39, 44:70) 

Střelci utkání : Hřebík Lukáš 24 bodů, Michal Petr 15 bodů, Zavřel Michal 12bodů, Votava Martin 7 bodů, Hřebík Víťa 6 bodů, Hřebík Pavel 2 body

Hodnocení víkendu :

Hodnocení víkendu :

Do těchto zápasů jsme šli s vidinou, že nás nečeká vzhledem k okolnostem nic jednoduchého a rádi bychom tyto poslední domácí zápasy odehráli se vztyčenou hlavou a bez ostudy. O tomto víkendu jsme bohužel postrádali Tomáše Zavřela, který číhal u těhotné manželky a pečlivě plnil funkci nepřetržité motospojky směr porodnice. K Tomkovi se přidal i Mára se zraněným palcem u nohy ( kapitán Michal Petr nám před zápasem sdělil, že se mu to stalo při nějakých sexuálních hrátkách a pobavil tím celou Prahu - náš oslabený tým bohužel už tak ne..). Dalším marodem byl i další zraněný - Pavel Mňuk - ale v jeho případě to tak nevadilo, ten stejně netrefí z 3 metrů ani skutečskou kašnu na našem náměstí - ale zase mu to běhá... Z mladých hráčů přišel zodpovědně pouze Tomáš Poslušný, který odehrál velice slušné první utkání. Nad tímto torzem týmu se slitoval Martin Votava, který přislíbil nebojácně účast po zranění žeber - nic sice vážného / pouze zlomina /, ale prý to i trochu nějaký ten pátek bolelo..

První zápas tedy 6 statečných - ačkoliv jsme prohráli - výsledkem bylo nejvíce našich střelených bodů v sezóně !!  Střelecky i herně nás celou hru drželi naši Michalové, občas tam něco spadlo Víťovi, skvělé utkání odehrál Martin Votava - jen na konci utkání se na něm projevila mallilililinko po zranění únava a na lavičce něco mrmlal, že do rána určitě chcípne. Tomášové to ve skvělém tempu odmakali v obraně a přídali svůj bodový příděl. byl to pro nás super zápas a všichni jsme si ho, ač unaveni, tak opravdu užili. 

V neděli už bohužel nemohl přijít Tomáš Poslušný - toho alespoň nahradil vrtevník Pavel Hřebík, který tentokrát vstal a přišel, neboť jsme tentokrát hráli netradičně od 15.00hod. Už při rozcvičování byla na nás znát sobotní únava a pohled na fresh 11 hráčů soupeře nebyl nijak povzbuzující. Naštěstí nás na poslední chvíli i přes ranní odehrané utkání v Písku za U19 a střevní potíže přijel pomoci Lukáš Hřebík, který nám značně pomohl odvrátit hrozící debakl. Sportovně musíme přiznat, že Náchod byl tentokrát nad naše možnosti, ale přesto to bylo další velice dobré utkání. Jsem přesvědčen, kdybychom se v obou utkání sešli kompletní, oba dva soupeře bychom byli schopni porazit ...ale na kdyby se nehraje. Děkujeme moc našim skalním fanouškům za podporu !!