1. 4. 2020

Relace pro starou gardu - vrátíme se lepší !!!

BK Skuteč

Ahoj baskeťáci,

díval jsem se na stránky cbf jak se vrátit lepší. Moc hezké. To už asi pro nás nebude. Alespoň já si na to netroufám. Pokud se ale máme vrátit my, funkcionáři, trenéři, pomocní rozhodčí, ale i komentátoři a skuteční basketbalový odborníci, příznivci basketbalu ve Skutči, skutečně lepší, do haly to pro nás nebude určitě žádný problém. Pomůžou nám naše letité zkušenosti. Ovšem problém může nastat U Kyselu, protože tam se musíme vrátit opravdu lepší. Doporučuji tréningové dávky takto:
Pondělí: odpočinek po náročném tréningu v neděli a pokud možno co nejdelší spánek
Úterý: odpočinek pokračuje, bylo to opravdu náročné
Středa: během dne procházka alespoň 1000m, večer minimálně 3 piva 12 stupňů, značka dle dostupnosti, doporučuje se Rychtář nebo Plzeň
Čtvrtek: lehká procházka do 500m, po té co možná nejdelší odpočinek
Pátek: procházka minimálně 1000m dopoledne a minimálně 2000m odpoledne, to znamená dvojfázový tréning, to víte v pátek mají na cbf nejnáročnější cvičení, po té k večeři alespoň 200g řádně prorostlého bůčku. Způsob úpravy ponechám na Vás. Po konzumaci 3 až 4 piva dle vlastního výběru.
Sobota: hrací den, protože nemůžeme kritizovat ani hráče, ani trenéry, telefonem to není ono, pusťme se do manželek. Nikdo jiný není po ruce. Ale opatrně. Možná s nimi zůstaneme ještě dlouhou dobu sami. Samozřejmě nejsme hloupí a kritizujeme až potom, když nám udělají oběd a večeři. Ti, co se ještě neobejdou bez večerních radovánek, musí to vydržet až po té.
Neděle: hrací den, kritiku manželek už nedoporučuji, nemuseli by to vydržet a jak jsem říkal, tento režim může trvat ještě dlouho, večer obvyklá terapie, 2 až 3 kousky, podle toho, jestli jdete do práce nebo ne.
VĚŘÍM ŽE SE VRÁTÍME LEPŠÍ 
- autorem této výzvy - Jarda Votava - člen staré gardy