11. 5. 2020

Aktuální informace - tréninky BK Skuteč

BK Skuteč

Ahoj všichni, 

pevně věřím že i v tomto, pro nás sportovce, nelehkém období, jste si našli čas a místo na to, aby jste i tuto dobu prožili aktivním způsobem. Ze své vlastní zkušenosti mohu říci že to jde, i když zrovna na mně to není jaksi moc vidět..........

Po nějaké době se opět hlásím s informacemi ohledně tréninků našeho klubu. 

Dneska ráno jsem mluvil se starostou Skutče, který mi osobně potvrdil, že sportovní hala je od dnešního dne klubům opět k dispozici. I když počateční provoz bude trošku kostrbatý a budou se muset dodržovat nějaká vnitřní hygienická pravidla - např. dezinfikace laviček a zařízení před a po tréninkové jednotce cca. 15min.

Spousta z Vás mě již kontaktovala jak to tedy bude s basketem do konce tohoto školního roku.

Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodl takto. První společný trénink bude ve středu 13.5. od 17.00hod. Máme k dispozici celou halu - tak zajistíme pro děcka při tréninku více prostoru a větší rozestupy. Otevřeně říkám, že se jedná o dobrovolné tréninky a budu chápat rodiče, kteří se obávají o zdraví svých děcek nebo nesouhlasí s aktuálním uvolněním předešlých opatření. Po středečním a pátečním tréninku uvidíme kolik bude chodit dětí a jak budou ukázněné a na základě toho a všech věcí kolem nás se rozhodneme, zda budeme trénovat 3x týdně jako před epidemií - což je náš hlavní cíl. 

Pro starší kategorie se nic nemění a je pouze na domluvě, zda budou schopni se dát dohromady a přijít si do haly zahrát. 

Termíny jsou dané, jak byly.

V případě nějakých dotazů se klidně ozvěte. Před samotným středečním tréninkem Vás budu ještě informovat o tom, jak budeme podrobně fungovat, ale již nyní prosím o zajištění toho, aby každý hráč měl svůj vlastní ručník a pití.

Hřebík V.