29. 9. 2020

Čeká nás těžký sportovní rok

BK Skuteč

Ahoj všichni ,

 

nová basketbalová sezona pro naše 2 týmy - U12 a muži začíná. Ačkoliv nás nečeká nic lehkého pevně věřím, že to společně nějak zvládneme. Vstup mužů bohužel do sezony nevyšel, protože družstvo "B" z Litomyšle bohužel svoji účast odhlásilo, ale zároveň přislíbilo alespoň náhradní přátelská utkání. 

O tomto víkendu bychom měli sehrát v neděli od 9.00hod první domácí zápasy s kategorií U12. Všechny děcka budu informovat o zítřejším tréninku. Pevně věřím, že bude někdo zdravý a budeme schopni tyto zápasy odehrát. Co bude od pondělí za režim bohužel ještě nikdo přesně nevíme, ale budu Vás již pravidelně informovat na našich stránkách.  

Chtěl bych Vás všechny poprosit, aby jste se v této nelehké době psychicky dostatečně obrnili a pokusili se tímto obdobím projít bez ztráty kytičky. Kdyby  někdo z Vás měl pocit, že to nějak nedává - tak se klidně může za mnou zastavit - já mu jasně ukážu na sobě, že ve Skutči je ještě jeden větší tragéd ........ Pokud nám to bude umožněno, budu se snažit, aby všechny tréninky proběhly ve standardních termínech a děcka měli alespoň na chvilku možnost zapomenout na to co se děje kolem a užili si pohyb, srandu  a naši baskeťáckou partu. 

Držte se a jedeme dál.

Trenér