27. 4. 2023

Prázdninové -soustředění BK Skuteč - všech hráčů

BK Skuteč

Ahoj všem,

 

Po úspěšné letošní sezoně je shoda v pokračování týmu U14 - a to i v sezoně příští. Toto družstvo může hrát soutěž U15 v nezměněné podobě -  smíšený nadregionál  U15 - tedy i dívky. 

Věřím, že tento tým ještě neřekl svojí výkonností poslední slovo a může v příštím roce ukázat ještě mnohem kvalitnější výkony.

 

Postupně se nám rozšiřuje i základna těch nejmenších a rádi bychom v tomto trendu pokračovali a ve Skutči basket i nadále rozšiřovali. Rádi bychom začali budovat i tým okolo U11-U12, aby i ti co pravidelně chodí na tréninky si zahráli nějaké o soutěžní utkání.

 

MÁM NYNÍ ZAMLUVEN TERMÍN LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ PRO VŠECHNY HRÁČE BK SKUTEČ V TERMÍNU od 27.8. - odjez ráno  do 31.8. - příjezd  okolo 18.00hod.

 

Pokud by byl ze strany hráčů a rodičů zájem o toto předsezoní soustředění / ozvěte se co nejdříve, abychom postupně doladili podrobnosti. 

 

Předem Vás o tomto záměru informuji, aby jste tomuto termínu přizpůsobili své dovolené a všechna děcka jeli s námi.  PRO VŠECHNY BY TO MĚLA BÝT TAKOVÁ NEPSANÁ POVINNOST ! 

 

Místo Vám zatím nesdělím, jedná se o pěkný sportovní areál v super přírodě, většina tréninků bude probíhat 2x denně v basketbalové hale + naplánujeme další venkovní pohybové aktivity. Cenu Vám zatím neřeknu - bude se odvíjet od celkového počtu hráčů, ale nic závratného to nebude. 

 

Jsem si jist, že si spolu užijeme spoustu srandy a kolektiv ještě více stmelíme.

 

Hřebík V.