27. 6. 2023

Letní prázdniny jsou tu - informace k příští sezoně 23/24

BK Skuteč

Ahoj všem,

 

Zítra ve středu 27.6. nás čeká poslední trénink a poté již zasloužené prázdniny. Chtěl bych všechny hráče, včetně těch nejmladších co s basketem tento rok začali, pochválit za účast na trénincích a za pokrok jaký jste v basketu všichni udělali. Přešli jsme spolu přes spoustu zranění a nesnází, ale nakonec se Vám pravidelná tréninková dřina vyplatila a svoje získané dovednosti jste zúročili bronovou plackou za pěkné 3.místě v naší herní skupině.

Co nás nyní čeká - moji osobním přáním bylo pro příští rok mužstvo U14 udržet při sobě a ještě jeden rok spolu odehrát. Již několik let spolu trénujeme a bylo by fajn  ještě zažít "last dance". Toto se nakonec podařilo a budeme hrát nadregionální ligu /NRL/ U15 -  v této soutěži mohou hrát ještě i naše holky, což je pro Káju, Míšu a Lucku super zpráva. Je zde zároveň povolen start i staršch hráčů ročníku 2008. S Alešem Balounem je domluveno, že bude trénovat v týdnu v  Pardubicích - pod trenérem Procházkou na Tesle Pardubice - pátky u nás a zápasy v sezoně 23/24 odehraje za BK Skuteč. Tzn. že bychom měli mít stejnou sestavu jako tento rok. Přesné termíny zápasů ještě bohužel nevíme, ale již teď se musíme připravit na to, že budeme více cestovat a zápasy se budou s největší pravděpodobností hrát systémem sobota + neděle - vždy jeden zápas. Až budeme vědět více určitě Vás budeme informovat, aby jste si podle těchto termínů mohli naplánovat svoje rodinné aktivity s dostatečným předstihem.

Jak jistě víte tento rok jsme naplánovali soustředění našich hráčů a to do sportovního areálu -  www.azas.cz – Dolní Čermná / nachází se mezi Letohradem a Lanškrounem/. Máme zde ideální podmínky pro všechny pohybové aktivity + basketbalovou halu se 6 koši k dispozici.

Odjezd bude v neděli 27.8. ve 12.00hod od sportovní haly - děcka ať jsou již po obědě - máme nějaký čas na cestu a ubytování -  první trénink v hale bude již od 16.00hod.....

Příjezd do Skutče bude v pátek 1.9. cca 18.30hod. Podrobnější informace Vám ještě sdělím během prázdnin. 

Aby hráči byli trochu fyzicky připraveni ve středu 16.8./17.00hod/ a v pátek 18.8./18.00hod/  budeme trenéři k dispozici a začneme se spolu věnovat nenáročným venkovním pohybovým aktivitám - tyto termíny beru jako dobrovolné a záleží jen na Vás jak se chcete na novou sezonu připravit. Další týden již očekávám povinnou účast všech hráčů, kteří se účastní soustředění v pondělí 21.8. od 18.00hod, středa 23.8. od 17.00hod a pátek 25.8. od 18.00hod. Doporučuji se těchto tréninků zúčastnit, abychom předešli nadměrné únavě nebo případně zbytečného zranění během soustředění.

Tento rok jsme tradiční zakončení nědělali, ale o nic Vás všechny neošidíme - rádi bychom takové posezení udělali i pro rodiče po našem soustředění, kde bychom případně  zodpověděli Vaše dotazy a osobně Vás informovali o chodu našeho BK Skuteč. Přesný termín a místo Vám taky s předstihem včas sdělíme.

NA ZÁVĚR VÁM VŠEM ZA KLUB BK SKUTEČ PŘEJI KRÁSNÉ POHODOVÉ LETNÍ PRÁZDNINY STRÁVENÉ POKUD MOŽNO AKTIVNÍM ODPOČINKEM.

Trenér