21. 10. 2017

Veřejná sbírka na hráče mužů - Martina Chluda !!!

BK Skuteč

Prosíme všechny fanoušky klubu a naší hráčské stálice Martina Chluda o příspěvek na zaplacení jeho pokuty ve výši 250.-

Pokuta mu byla udělena za jeho nesportovní chování v zápase s Vysokým Mýtem. Advokát Martin Chlud se s tímto trestem od ČBF překvapivě neztotožňuje a nehodlá jej zaplatit - za což mu hrozí trest, který si mi, jeho spoluhráči nemůžeme dovolit - nemohl by nastoupit za náš tým mužů v příštích zápasech !!!  Pouze zaplacení této sumy na účet ČBF zaručí, že Martina opět uvidíte v akci. PROTO POMOZTE ! Bohužel nemůžeme počítat ani se zaplacením této částky naším bohatým klubem - náš předseda klubu R. Sulzer to rezolutně odmítl slovy : " copak kradem ? " .

Včera na pátečním tréninku mužů v této kritické a téměř bezvýchodné situaci padl pět minut po dvanácté návrh Michala Zavřela - / ne nadarmo vysokoškolsky vzdělaný člověk / - uspořádat sbírku !! A proto tak činíme. Případné příspěvky prosím přineste na jakýkoliv trénink našeho klubu pouze v hotovosti ! Bude proveden záznam o platbě a částka dárce - v případě, že bychom vybrali více peněz, budou použity úhradu dalších prohřešků našich hráčů v této sezoně - vlastně jen našeho Martina Chluda.

Děkujeme moc a omlouváme se, že z Vás taháme peníze tímto způsobem.

 

Duch týmu