5. 10. 2020

Karanténa - zrušení tréninků U12 -do odvolání

BK Skuteč

Ahoj všem,

 

dnes večer jsem byl kontaktován hygienickou stanicí Pardubice, že jsem v karanténě a zároveň jim musím poskytnout seznam všech dětí, které se zúčastnili ve středu minulý týden tréninku. Kája B., která byla na středečním tréninku je pozitivní - tak jako správný tým budeme s ní držet basu a trochu si odpočneme. Zítra předám hygienické stanici Vaše kontakty a ty Vás budou kontaktovat co a jak dál. Karanténa je na 10 dní a počítá se od kontaktu s postiženým tzn. od minulé středy do této soboty / snad/  pokud budeme zdraví. Pokud si dobře pamatuji tak nahlásím tyto osoby - účast na tréninku 30.9. - Myška Aleš, Baloun Aleš, Reginu, Míšu Beránkovou, Vojtu Uličného, Šimona, Filipa Zel., Péťu Turoně, Aleše Marboe a Jirku Peterku. Kdybych někoho zapoměl tak se mi ozvěte. Ještě mi prosím pošlete vaše aktuální e-maily a telef. čísla na které Vás budou kontaktovat - můj e-mail je v.hrebik@ckpchrudim.cz .

Z tohoto důvodu zatím odpadají tréninky pro toto družstvo - do odvolání. Uvidíme jak dopadneme po testech ...........o dalších podrobnostech Vás budu kontaktovat.

Tak se držte !!!! Jak jsem již psal těžká sezona je tady, ale víkendové zápasy jsme sehráli parádně .........ale o tom napíši zítra.

Trenér družstva tohoto času již v karanténě.