30. 12. 2020

Rok 2021 je tu - přejeme Vám všem dostatek sil a pevné zdraví !!!

BK Skuteč

Ahoj baskeťáci,

 

na závěr roku mi dovolte pár slov ....

 

Z mnoha stran pohledu pro mnohé z Vás, možná nepříliš povedený rok 2020 nám končí a nový nastupující rok plný očekávání 2021 je před námi. Všichni společně procházíme nelehkým obdobím a jsem si jistý, že každý z nás covidové změny nějakým způsobem pocítil - někdo víc, někdo míň.

Ale tak to prostě je a opět každý z nás - díky svým kamarádům, přátelům, někdo práci, ale hlavně díky své rodině - musíme tuto dobu překonat. Chci tím jen naznačit, že ať je již toto doba sebevíc flustrující nikdy na to nejste sami.

Bohužel s koncem roku 2020 nekončí ani toto nelehké období a pouze čas ukáže jaký spád to všechno kolem nás ještě nabere. Podle mého názoru z tohoto důvodu je na hodnocení roku 2020 ještě příliš brzy. Jsme v tom totiž všichni společně a je nesmysl nyní řešit kdo?, kde? proč?, kdy?, jak? atd.

"Tato doba" začala a zcela určitě i někdy skončí - kdy a jak je otázkou, ale čím dříve to bude, tím pro nás všechny určitě lépe.

Osobně budu rok 2020 hodnotit jako špatný pouze pokud po skončení " této doby "  se nebudeme schopni vrátit k normálnímu stylu života tzn. opět pravidelně sportovat - jak děti tak dospělí, cestovat, kulturně a společensky se setkávat a bavit. Vidina toho, že by lenost zvítězila nad radosti z pohybu či přílišná pohodlnost a tolerance nás rodičů pro hraní her, sdílení virtuálního světa našich ratolestí a miláčků mě opravdu děsí

Proto Vám Všem - rodičům, dětem, fanouškům, sponzorům, zkrátka Všem, kteří se motají kolem skutečského profesionálního basketbalu - jménem BK Skuteč - přeji hlavně pevné zdraví a dostatek sil v roce 2021.

Těšíme se na společné shledání a pokračování více než 60leté tradice skutečského basketu.

 

BK Skuteč