Jméno a příjmeníRočník
Dědeček Jiří 1986
Hřebík Vítězslav 1974
Chlud Martin 1984
Macháček Petr 1984
Mašek Jaroslav 1980
Novotný Marek 1991
Petr Michal 1984
Samek Jiří 1978
Voral Tomáš 1990
Zavřel Tomáš 1986
Zavřel Michal 1991
Hřebík Pavel 2000
Břicháček Ladislav 2001
Pacetti Lukáš 2000
Datum Domácí Hosté Místo Výsledek
23.9.2017
17:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Skuteč Havlíčkův Brod - Hala TJ 93 : 59
24.9.2017
11:00
Basket TJ Svitavy "B" BK Skuteč Svitavy - SH Na Střelnici 68 : 51
30.9.2017
17:00
BK Skuteč TJ Turnov Skuteč - městská hala, ČSA 1000 70 : 66
1.10.2017
10:00
BK Skuteč Sokol Nová Paka Skuteč - městská hala, ČSA 1000 77 : 63
13.10.2017
19:30
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou BK Skuteč Rychnov nad Kněžnou - SH Romana Šebrleho 79 : 58
15.10.2017
10:00
Sokol Vysoké Mýto BK Skuteč Vysoké Mýto - SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto 64 : 70
28.10.2017
17:00
BK Skuteč TJ Jiskra Hořice Skuteč - městská hala, ČSA 1000 72 : 49
29.10.2017
10:00
BK Skuteč BK Přelouč "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 71 : 63
12.11.2017
16:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov BK Skuteč Jaroměř - Sport.areál, O.Španiela 817 58 : 51
25.11.2017
18:00
TJ Sokol BK Chrudim BK Skuteč Chrudim - hala TJ Sokol Chrudim 52 : 59
26.11.2017
10:00
BK Skuteč TJ Sokol BK Chrudim Skuteč - městská hala, ČSA 1000 61 : 50
9.12.2017
17:00
BK Skuteč Basket TJ Svitavy "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 75 : 67
10.12.2017
10:00
BK Skuteč TJ Jiskra Havlíčkův Brod Skuteč - městská hala, ČSA 1000 84 : 59
6.1.2018
18:00
Sokol Nová Paka BK Skuteč Nová Paka - SH ZŠ Nová Paka 89 : 55
7.1.2018
10:00
TJ Turnov BK Skuteč Turnov - Sportovní hala TJ 74 : 42
20.1.2018
17:00
BK Skuteč Sokol Vysoké Mýto Skuteč - městská hala, ČSA 1000 73 : 83
21.1.2018
10:00
BK Skuteč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou Skuteč - městská hala, ČSA 1000 74 : 78
3.2.2018
15:00
BK Přelouč "B" BK Skuteč Přelouč - Sportovní hala Přelouč 47 : 60
4.2.2018
10:00
TJ Jiskra Hořice BK Skuteč Hořice - Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 83 : 76
16.2.2018
19:00
BK Skuteč TJ Sokol Jaroměř-Josefov Skuteč - městská hala, ČSA 1000 69 : 73
Jméno a příjmeníRočník
Baloun Aleš 2008
Baloun Michal 2005
Bělovský Ondřej 2004
Bouška Jaroslav 2006
Břicháček Martin 2006
Černík Michael 2007
Čonka Marek 2005
Friš Martin 2005
Hřebík Tomáš 2005
Paleček Matěj 2006
Turoň Petr 2007
Turoňová Patricie 2005
Vomlel Tomáš 2007
Votava Adam 2007
Votava Martin 2004
Datum Domácí Hosté Místo Výsledek
16.9.2017
10:30
BK Skuteč SŠB Pardubice Skuteč - městská hala, ČSA 1000 26 : 68
16.9.2017
09:00
BK Skuteč SŠB Pardubice Skuteč - městská hala, ČSA 1000 28 : 49
30.9.2017
17:00
SK Týniště nad Orlicí BK Skuteč Týniště nad Orlicí - hala U dubu 106 : 26
30.9.2017
15:00
SK Týniště nad Orlicí BK Skuteč Týniště nad Orlicí - hala U dubu 77 : 38
7.10.2017
10:30
BK Skuteč Sokol Nová Paka Skuteč - městská hala, ČSA 1000 42 : 44
7.10.2017
09:00
BK Skuteč Sokol Nová Paka Skuteč - městská hala, ČSA 1000 30 : 48
28.10.2017
10:30
BK Skuteč BSK Continental TJ Jičín Skuteč - městská hala, ČSA 1000 83 : 35
28.10.2017
09:00
BK Skuteč BSK Continental TJ Jičín Skuteč - městská hala, ČSA 1000 65 : 37
11.11.2017
11:00
Baskeťačky Josefov BK Skuteč Jaroměř - Tělocvična SŠŘ 27 : 55
11.11.2017
09:00
Baskeťačky Josefov BK Skuteč Jaroměř - Tělocvična SŠŘ 35 : 38
25.11.2017
10:30
BK Skuteč SKB Česká Třebová Skuteč - městská hala, ČSA 1000 43 : 39
25.11.2017
09:00
BK Skuteč SKB Česká Třebová Skuteč - městská hala, ČSA 1000 54 : 28
9.12.2017
18:15
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" BK Skuteč Hradec Králové - Tělocvična TJ Sokol 78 : 26
9.12.2017
16:30
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" BK Skuteč Hradec Králové - Tělocvična TJ Sokol 49 : 66
6.1.2018
11:00
SŠB Pardubice BK Skuteč Pardubice - SH ZŠ Studánka 29 : 48
6.1.2018
09:00
SŠB Pardubice BK Skuteč Pardubice - SH ZŠ Studánka 26 : 38
20.1.2018
11:00
BK Skuteč SK Týniště nad Orlicí Skuteč - městská hala, ČSA 1000 56 : 25
20.1.2018
09:00
BK Skuteč SK Týniště nad Orlicí Skuteč - městská hala, ČSA 1000 47 : 36
3.2.2018
12:00
Sokol Nová Paka BK Skuteč Nová Paka - SH ZŠ Nová Paka 51 : 10
3.2.2018
10:00
Sokol Nová Paka BK Skuteč Nová Paka - SH ZŠ Nová Paka 38 : 28
17.2.2018
11:30
BSK Continental TJ Jičín BK Skuteč Jičín - Sportovní areál Jičín - malá hala 80 : 19
17.2.2018
09:30
BSK Continental TJ Jičín BK Skuteč Jičín - Sportovní areál Jičín - malá hala 100 : 22
3.3.2018
09:00
BK Skuteč Baskeťačky Josefov Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
3.3.2018
11:00
BK Skuteč Baskeťačky Josefov Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
17.3.2018
14:00
SKB Česká Třebová BK Skuteč Česká Třebová - hala VOŠ a SŠT 0 : 0
17.3.2018
16:00
SKB Česká Třebová BK Skuteč Česká Třebová - hala VOŠ a SŠT 0 : 0
7.4.2018 BK Skuteč Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
7.4.2018 BK Skuteč Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
Docházka ke stažení:
Docházka Docházka U13 Stáhnout
Jméno a příjmeníRočník
Hřebík Matyáš 2010
Obrovský Jakub 2010
Myška Aleš 2009
Oláh Petr 2009
Beneš Martin 2009
Zelenka Filip 2010
Jindra Jiří 2003
Benešová Zuzana 2007
Čonka Jan 2003
Docházka ke stažení:
Docházka Docházka ostatní Stáhnout