Jméno a příjmeníRočník
Dědeček Jiří 1986
Hřebík Vítězslav 1974
Chlud Martin 1984
Macháček Petr 1984
Mňuk Pavel 1998
Novotný Marek 1991
Petr Michal 1984
Votava Michal 1991
Voral Tomáš 1990
Zavřel Tomáš 1986
Zavřel Michal 1991
Hřebík Pavel 2000
Poslušný Tomáš 2000
Pacetti Lukáš 2000
Votava Martin                   1980
Filipi Jakub 2001
Votava Martin ml. 2004
Hřebík Lukáš 2002
   
Datum Domácí Hosté Místo Výsledek
28.9.2019
18:00
BK Nový Bydžov BK Skuteč Nový Bydžov - tělocvična TJ Nový Bydžov 55 : 59
29.9.2019
10:00
TJ Sokol Pardubice I BK Skuteč Pardubice - Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 82 : 77
12.10.2019
17:00
BK Skuteč SK Týniště nad Orlicí Skuteč - městská hala, ČSA 1000 60 : 49
13.10.2019
10:00
BK Skuteč SKB Česká Třebová Skuteč - městská hala, ČSA 1000 58 : 68
26.10.2019
18:00
BK Skuteč TJ Jiskra Heřmanův Městec Skuteč - městská hala, ČSA 1000 75 : 68
27.10.2019
10:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec BK Skuteč Heřmanův Městec - Městská hala, Jiráskova 916 66 : 70
10.11.2019
11:15
Loko Trutnov "B" BK Skuteč Trutnov - 3. ZŠ 65 : 70
23.11.2019
18:00
BK Skuteč TJ Sokol Pardubice I Skuteč - městská hala, ČSA 1000 76 : 55
24.11.2019
10:00
BK Skuteč BK Nový Bydžov Skuteč - městská hala, ČSA 1000 82 : 75
7.12.2019
18:15
SKB Česká Třebová BK Skuteč Česká Třebová - hala VOŠ a SŠ 0 : 0
8.12.2019
10:00
SK Týniště nad Orlicí BK Skuteč Týniště nad Orlicí - hala U dubu 0 : 0
21.12.2019
17:00
BK Skuteč Loko Trutnov "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
11.1.2020 BK Nový Bydžov BK Skuteč - 0 : 0
12.1.2020 TJ Sokol Pardubice I BK Skuteč Pardubice - Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 0 : 0
25.1.2020 BK Skuteč SK Týniště nad Orlicí Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
26.1.2020 BK Skuteč SKB Česká Třebová Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
9.2.2020 Loko Trutnov "B" BK Skuteč Trutnov - Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 0 : 0
22.2.2020 TJ Jiskra Heřmanův Městec BK Skuteč Heřmanův Městec - Městská hala, Jiráskova 916 0 : 0
23.2.2020 BK Skuteč TJ Jiskra Heřmanův Městec Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
7.3.2020 BK Skuteč TJ Sokol Pardubice I Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
8.3.2020 BK Skuteč BK Nový Bydžov Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
21.3.2020 SKB Česká Třebová BK Skuteč Česká Třebová - hala VOŠ a SŠ 0 : 0
22.3.2020 SK Týniště nad Orlicí BK Skuteč Týniště nad Orlicí - hala U dubu 0 : 0
4.4.2020 BK Skuteč Loko Trutnov "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
Jméno a příjmeníRočník
Baloun Aleš 2008
Altová Kristýna 2008
Beránková Michaela 2008
Brzobohatá Karolína 2008
Filipiová Regina 2007
Hřebík Matyáš 2010
Janečková Nella 2009
Myška Aleš 2009
Obrovský Jakub 2010
Pečenková Nikola 2007
Peterka Jiří 2010
Sotonová Natálie 2009
Vomlel Tomáš 2007
Uličný Vojtěch 2010
Vyčítal Šimon 2012
Záhorková Lucie 2009
Zelenka Filip 2010
   
   

 

Datum Domácí Hosté Místo Výsledek
12.10.2019
09:00
BK Skuteč Sokol Vysoké Mýto Skuteč - městská hala, ČSA 1000 20 : 43
12.10.2019
10:45
BK Skuteč Sokol Vysoké Mýto Skuteč - městská hala, ČSA 1000 32 : 47
2.11.2019
10:45
ADFORS Basket Litomyšl BK Skuteč Litomyšl - Hala Jiskra Litomyšl 92 : 26
2.11.2019
09:00
ADFORS Basket Litomyšl BK Skuteč Litomyšl - Hala Jiskra Litomyšl 69 : 23
30.11.2019
16:45
BK NAPOS Vysoká n.L. BK Skuteč Vysoká nad Labem - SH Vysoká nad Labem 69 : 28
30.11.2019
15:00
BK NAPOS Vysoká n.L. BK Skuteč Vysoká nad Labem - SH Vysoká nad Labem 70 : 29
14.12.2019
15:30
Loko Trutnov BK Skuteč Trutnov - Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 0 : 0
14.12.2019
13:30
Loko Trutnov BK Skuteč Trutnov - Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 0 : 0
21.12.2019
10:45
BK Skuteč Sokol Hradec Králové "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
21.12.2019
09:00
BK Skuteč Sokol Hradec Králové "B" Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
22.12.2019
11:45
TJ Turnov BK Skuteč Turnov - Sportovní hala TJ 0 : 0
22.12.2019
10:00
TJ Turnov BK Skuteč Turnov - Sportovní hala TJ 0 : 0
5.1.2020
15:30
BK Skuteč BSK Continental TJ Jičín Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
5.1.2020
14:00
BK Skuteč BSK Continental TJ Jičín Skuteč - městská hala, ČSA 1000 0 : 0
19.1.2020 BK Skuteč BK Ústí nad Orlicí - 0 : 0
19.1.2020 BK Skuteč BK Ústí nad Orlicí - 0 : 0
1.2.2020
11:00
Loko Trutnov "B" BK Skuteč Trutnov - Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 0 : 0
1.2.2020
09:00
Loko Trutnov "B" BK Skuteč Trutnov - Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 0 : 0
Docházka ke stažení:
Docházka Docházka U12 Stáhnout
Jméno a příjmeníRočník
Hřebík Tomáš 2005
Baloun Michal 2005
Friš Martin  2005
Bouška Jaroslav 2006
Turoňová Patricie 2005
Votava Adam 2007
Celarová Adéla 2005
   
   
Docházka ke stažení:
Docházka Docházka ostatní Stáhnout