23. 10. 2022

Víkendové porážky s BK NAPOS - krátké poohlídnutí

BK Skuteč

Ahoj všem,

 

Do Vysoké nad Labem jsme odjížděli oslabeni o hráče za základní sestavy - Aleše Myšku a Matese, kteří jsou zraněni. Další omluvení hráči byli Jirka Peterka a Vojta Uličný. Toto značné oslabení týmu bohužel poznamenalo i hlavy některých hráčů, kteří by naopak měli být oporou pro naše nové hráče, ale tuto roli "tito borci" nesplnili ani náhodou. Takové anti-týmové chování je pro mě zcela neakceptovatelné a s hráči Alešem Balounem a Filipem Zelenkou to ještě probereme. Hlavním přínosem těchto zápasů vidím v tom, že si hodně zahráli naši nový hráči - Honza, Denis a Miloš, který hrál svůj vůbec první zápas v dresu našeho BK. Kluci se zlepšují každým zápasem, jejich minuty na palubovce postupně narůstají a již nejsou tak chaotické - začínají pomaličku vnímat  co je od nich na hřišti je požadováno při obraně a útoku. Proto je tímto chválím za víkendové nasazení a vstřelení svých prvních košů. Roli lídra týmu zvládal skvěle Lukáš Seifert, který bojoval o každý míč a nevypustil žádný souboj. Velkou pochvalu zaslouží naše holky Lucka, Míša a Karolína, kteří si svůj pobyt na palubovce odmakaly skvěle, bojovaly a rozhodně nedaly soupeři nic zadarmo. Na konci druhého zápasu se bohužel zranila Karolína, která měla ne moc hezky naražený loket - tak uvidíme jak to s ní bude vypadat po víkendu....

O víkendu v neděli nás čekají další domácí zapasy - tentokrát Týniště. Ačkoliv jsou prázdniny, tak tréninky jsou normálně dle zvyklostí včetně pátku.

Ještě připomínám, že trvám na tom, aby rodiče hráče omlouvali za neúčast na tréninku či zápase -  považuji to za normální slušné chování.

Trenér